Pasja i zaangażowanie

Uwielbiamy pracować z ludźmi i kochamy przygotowywać potrawy – tak zrodziła się miłość do organizacji imprez, eventów, które od wielu lat przygotowujemy dla naszych klientów.

Uwielbiamy pracować z ludźmi i kochamy przygotowywać potrawy – tak zrodziła się miłość do organizacji imprez, eventów, które od wielu lat przygotowujemy dla naszych klientów. Podejmujemy wiele wyzwań, nieustannie się rozwijamy i dbamy o jak najwyższą jakość naszych usług.

Od wielu lat organizujemy zarówno małe imprezy okolicznościowe i rodzinne, na przykład wesela i komunie, jak również ogromne przedsięwzięcia, konferencje, eventy i wydarzenia nawet dla kilkudziesięciu tysięcy osób.

Doświadczenie i pasja pozwala nam na przygotowywanie wydarzeń, które sprawiają uśmiech, trafiają w gust nawet najbardziej wymagających gości.

  • Restauracja Powozownia dysponuje niezbędnym specjalistycznym wyposażeniem gwarantującym profesjonalną, prawidłową i wygodną obsługę cateringową do 3 000 gości, w skład którego wchodzą m.in.: – komplety porcelany, podgrzewacze, kociołki elektryczne, zaparzacze, termosy metalowe, sztućce, drewniane deski do wędlin i serów, szklane misy.
  • Posiadamy nowoczesne elementy przestrzeni cateringowej: modułowy bar Tetris i Baraonda, moduły Ice Berg, czarne i białe stoliki koktajlowe Vela plus hookery.

Dysponujemy również specjalistycznym wyposażeniem do obsługi kilkunastotysięcznej publiczności składające się m.in. z: namiotów gastronomicznych, specjalnych dużych grilli, patelni, opiekaczy, frytownic, pieców, szaf chłodniczych/mroźni, stanowisk do kebabu, zapiekanek, sałatek samochodów ciężarowych, chłodni, samochodów dostawczych do 3,5t oraz osobowych