Poznaj nas

Bogate doświadczenie, wykwalifikowana załoga, świetna lokalizacja – pozwala na oferowanie szerokiego wachlarza imprez, doskonale dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klienta pod względem charakteru imprezy, menu i liczby gości. Restauracja jest częstym miejscem organizacji uroczystych imprez uświetniających najważniejsze wydarzenia w życiu rodzinnym: wesel, komunii, jubileuszy, chrzcin, imienin, urodzin.

„Powozownia” godnie prezentuje wizerunek firmy na przygotowywanych na miejscu oraz cateringowo bankietach, obiadach biznesowych, przyjęciach firmowych, spotkaniach integracyjnych, szkoleniach i konferencjach. Dużą popularnością cieszą się organizowane w najbliższym otoczeniu lokalu imprezy grillowe, festyny, koncerty i inne plenerowe spotkania. Nie zapominamy o naszych najmłodszych gościach. Z myślą o nich stworzyliśmy kącik zabaw wewnątrz i plac zabaw na zewnątrz lokalu. Dzieci mogą się tam bezpiecznie bawić, nie absorbując biesiadujących opiekunów.

Zarządzanie siecią gastronomiczną

Jesteśmy dynamiczną, nieustannie rozwijającą się firmą. Kilka lat temu otworzyliśmy naszą pierwszą restaurację Powozownia, a dzisiaj zarządzamy już siecią kilku placówek gastronomicznych.

 

Dzięki ciągłemu doskonaleniu naszych umiejętności i staraniom o coraz lepszą jakość i efektywność, w krótkim czasie stworzyliśmy lokale, cieszące się dużym uznaniem konsumentów.

Nasze inne lokale:

  • Canteen AmAm ul. Przemysłowa 3 – lokal w budynku FTI tworzącego innowacyjny projekt Nowy Rynek w Poznaniu
  • Restauracja Poznańska 48 – kantyna w centrali sieci LIDL ul. Poznańskiej 48 w Janikowie koło Poznania
  • Malta Food House ul. Baraniaka 6 w Poznaniu w nowoczesnym biurowcu
  • Bistro Literka al. Niepodległości 34 w Poznaniu w budynku UMWW
  • Bistro Literka z kuferka w Szpitalu dziecięcym przy ul. Szpitalnej 27/33 w Poznaniu